moti ne kosove per 10 dite te ardhshme

Mot i vrant dhe me intervale me diell. N javn e dyt, temperaturat mund t Sot mbi vendin ton pritet t mbaj mot me vransira e riga lokale shiu njofton Prishtina Weather raporton Gazeta Blic. You can email the site owner to let them know you were blocked. Mot i kthjellt por dhe vransira, parashikimi pr sot, Parashikimi i motit pr Kosov e Shqipri, Shi e temperatura m t ulta, moti pr dy javt e par t majit, Parashikimi i motit pr datn 29 prill 2023, Kthjellime dhe vransira kalimtare, si parashikohet moti pr sot, Temperatura t ulta n dy javt e para t muajit maj, Vikend me vransira dhe shi Parashikimi i motit me Erza Hotin, far rezervon moti pr sot, dita nis me vransira, Parashikimi i motit pr ditn e shtun, 29 prill 2023, Ky sht parashikimi i motit pr vikend n Kosov, E shtuna me mot me vransira e reshje gjat dits. N partneritet me YR.noPolitika e privatsis. E hn Mot i vrant dhe me intervale me diell. Parashikohet q kthjellimet m t dukshme t jen n pjesn e par t dits. Er SSW nga 15 deri n 30 km/o. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si N partneritet me YR.noPolitika e privatsis. 3.05 Hert n mngjes reshje t dobta shiu. Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Reshjet e shiut do t bhen prezente n ort Sot n Kosov pritet t mbaj mot relativisht i ngroht, me intervale kohore me diell dhe shtim t vransirave. Lajmet n SYRI.net jan prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa nj komunikim t mparshm me redaksin. Kosove; Maqedoni e Veriut; Mali i Zi; Serbi; Bote; Moti ne Prizren. Pervec ketij Parashikohet q kthjellimet m t dukshme t Moti pr 5 dit n Kosov 30 Apr, 13:00 Java e par e majit me mot t ndryshueshm, vransira, diell e shi kohpaskohe, temperaturat psojn rnie t leht nga vlerat mesatare, parashikon Prishtina Weather. Instituti Hidrometerologjik i Kosovs ka njoftuar se t dielen parashihet mot kryesisht me diell dhe pjesrisht i vrant por me rritje t lehta t temperaturave n vlerat e mesdits. Reshjet e shiut do t bhen prezente fillimisht n jug Parashikimi i motit 30 Prill 2023 Sipas MeteoAlb, territori shqiptar do t jet prgjat gjith dits me alternime kthjellimesh dhe vransirash t shpeshta. Keni plane pr fundjav? Komuna e Prishtins ndalon shrbimin e ujit n shishe plastike! Kuvajti ka rreth 101.5 miliard fui rezerva t provuara t nafts, sipas OPEC. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Pr t kuptuar m mir veorit klimatike t Kosovs duhet njohur elementet e klims si: diellosjen, temperaturn, reshjet, shtypjen atmosferike, errat. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Durrs per 10 dite. Faktori njeri nuk ka asnj ndikim, andaj jan t mundshme edhe gabime. Moti. Parashikimi per 14 dite i motit per Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe me gjere. Parashikimi i motit pr pes ditt e ardhshme, Shi e shkarkime rrufesh, ky sht moti q na pret pr 5 ditt e ardhshme, Moti n Kosov javn e ardhshme relativisht i qet, Parashikimi i motit pr pes ditt e para t Majit, Parashikimi i motit pr javn e par t majit, Java e par t majit, me mot t ndryshueshm, Java e par e majit me mot t ndryshueshm, vransira, diell e shi, Moti sot me diell i shoqruar me vransira t vogla, temperatura deri n 22 grad Celsius, Vransira mesatare/ Parashikimi i motit pr ditn e sotme, Parashikimi i motit, rritje t temperaturave n mesdit, Vransira dhe reshje shiu, si parashikohet moti pr sot, Parashikimi i motit, reshje shiu dhe temperatura deri n 28C, Moti sot me diell dhe relativisht i ngroht, Parashikimi i motit pr sot/ Rritje t temperaturave n mesdit, Vransira dhe reshje shiu, parashikimi i motit pr sot, Moti sot, rritje t lehta t temperaturave, Temperatura deri n 22 grad dhe reshje t pakta shiu n veri, parashikimi i motit pr sot, Vransirat do t jen m t shpeshta pas mesdite, parashikimi i motit pr sot, Rriten temperaturat, ky sht parashikimi i motit pr sot n Kosov, Temperatura deri n 25 grad celcius, parashikimi i motit pr ditn e diel, Kthjellime dhe vransira kalimtare n mesdit/ Njihuni me parashikimin e motit pr sot, Moti sot i paqendrueshm, n ort e pasdites priten reshje shiu, Parashikimi i motit n vikend, mot me diell dhe riga shiu, Diell apo shi? Moti n Kosov . 30.04.2023 Situata meteorologjike n javn e par t majit nuk Situata meteorologjike n javn e par t majit nuk po pritet t stabilizohet, por do t vazhdoj t mbaj mot i ndryshueshm, me vransira e intervale me diell dhe t reshura shiu, q paraqiten m shum Java e par e majit me mot t ndryshueshm, vransira, diell e shi kohpaskohe, temperaturat psojn rnie t leht nga vlerat mesatare, parashikon Prishtina Weather. Ora. N ort e pasdites do t ket reshje lokale t shiut dhe bubullima. referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. Diell dhe vransira t cilat npr vende Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs (IHMK) ka njoftuar se t dieln parashihet mot kryesisht i ngjashm me t shtuns, por me rritje t lehta t temperaturave n vlerat e mesdits. Stafi i SYRI.net, Pr informacione info@syri.net, pr reklama marketing@syri.net. Temperaturat psojn rnie t leht nga vlerat mesatare. 30.04.2023 - Situata meteorologjike n javn e par t majit nuk po pritet t stabilizohet. [emailprotected]. Moti ne Maqedoni Berove Bogdanc Dellceve Diber Gjevgjeli Gostivar Kavadar Kercove Kratove Kriva Pallanke Krusheve Kumanove Manastir Negotine Oher Pehceve Prilep Probishtip Radovish Resnje Motilokal.com eshte media me e vizituar ne Europen Juglindore ne gjuhen Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs ka br t ditur se t hnn moti do t jet i vrant e me intervale me diell, ndrsa parashihen riga Sipas Institutit Hidrometeorologjik t Kosovs (IHMK), java e ardhshme pritet t mbaj mot i ndryshueshm por relativisht i qet. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Shtrirja n gjersin e mesme gjeografike, klima e Kosovs varet nga sasia e nxehtsis q vjen .. Basketboll; Moti Ne Kosove 15 Ditet, Moti Per 7 Dite, Moti Ne Kosove Gjat Javes Download From 2013zone.. Pjesrisht vrant dhe shi i leht.. Sipas IHK-s, gjat s shtuns parashihet Gjat dits s sotme n Maqedonin e Veriit do t mbizotroj mot pjesrisht i vrant e me er t leht deri mesatare nga drejtime t ndryshueshme. Reklama Temperatura minimale do t jet nga 3 deri 9 ngrad celsius, ndrsa maksimalja nga 17 deri 22 grad celsius. Ne prdorim cookies n mnyr q t kuptojm se si ta prmirsojm m shum eksperiencn tuaj n webfaqe. T gjitha t drejtat jan t rezervuara! Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Fush Kosov per 10 dite. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. Pasdite mundsi pr riga lokale shiu. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. Parashikimi i motit ne Kosove. N SYRI.net do t gjeni opinionist m me emr n vendin ton, investigime dhe lajme q nuk do ti gjeni diku tjetr. 4.05 Kryesisht me vransira e kohpaskohe priten edhe reshje lokale shiu. Shtrirja n gjersin e mesme gjeografike, klima e Kosovs varet nga sasia e nxehtsis q vjen nga Dielli, afrsia e detit Adriatik, lugina e Vardarit, hapja ndaj veriut, lartsia mbidetare mbi 400 m, shtrirja e maleve t larta n perndim, jug e veri dhe e maleve t ulta e t mesme n lindje e juglindje. Sipas IHK-s ky do t jet parashikimi i motit pr N Kosov javn e ardhshme do t mbaj mot relativisht i qet. e Djel 13 Min 21 Max 41 % Shi 4 m/s Era e Hn 13 Min 21 . klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per Temperatura minimale do t jet n Gjakov Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs ka njoftuar se t dieln parashihet mot kryesisht i ngjashm, por me rritje t lehta t temperaturave n vlerat e mesdits. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. bukurite e botes shqiptare dhe asaj se eger. SYRI.net sht agjencia m e madhe e lajmeve n Shqipri, q brenda nj kohe t shkurtr sht kthyer n lider t informacionit. E Diel. Vendbanimet ne Prizren. Prshndetje nga SHMU! Kosove; Maqedoni e Veriut; Mali i Zi; Serbi; Bote; Moti ne Ulqin. N ort e pasdites, kryesisht n pjest veriore t vendit do t ket kushte pr reshje t Moti gjat dits s sotme dhe nesr parashihet t jet me diell dhe pjesrisht me disa vransira. Performance & security by Cloudflare. Per gjdo qytet ju keni qasje ne te dhenat meteorologjike per sot, neser sipas oreve dhe parashikimi per 10 dite. Ndrsa Dita e shtun do t jet n ndikim t kushteve atmosferike relativisht t qndrueshme. Diell dhe vransira t cilat npr vende t izoluara mund t sjellin riga Sot n vendin ton do t mbaj moti i ngjashm me t shtuns. Parashikimi per 14 dite i motit per Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe me gjere. Parashikohet t ket vransira dhe intervale kthjellimesh. Pervec ketij Temp. Moti parashikohet me vransira dhe intervale kthjellimesh. . Temperaturat do t psojn rnie t leht nga vlerat mesatare, ka parashikuar Prishtina Weather. Sot, e diel 30 prill, moti do t jet n ndikim t kushteve atmosferike t paqndrueshme. N zonn e juglindjes parashikohen reshje shiu me intensitet t ult dhe shtrngata afatshkurtra. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. dhe temat e larmishme nga fushat e lartpermendura e kane bere motilokal.com si Sot ndalohet qarkullimi i automjeteve n Grmi. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs ka njoftuar se vransirat gjat dits vende-vende parashihen t Shkup, 29 prill Moti sot n mbar vendin do t jet me vransira t ndryshueshme dhe me er mesatare nga drejtime t ndryshme. Ja si do t jet moti! 2.05 Kryesisht me vransira e kohpaskohe priten reshje t dobta shiu. klimatike, ambientin, te rejat shkencore, shendetesine, reportazhet per referencen kryesore te motit per te gjithe shqiptaret kudo qe ata ndodhen. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet 21. . Moti pr 5 ditt e ardhshme n Kosov para 7 or - Syri.net Kosova Java e par e majit me mot t ndryshueshm, vransira, diell e shi kohpaskohe, temperaturat psojn rnie t leht nga vlerat mesatare, parashikon "Prishtina Weather". 2541 Artikuj. Ort n vazhdim 10:00 13 T mbuluar me re Shi: 0 % Era: 2 m/s 11:00 14 T mbuluar me re Shi: 0 % Era: 3 m/s 12:00 15 T mbuluar me re Shi: 0 % Era: 4 m/s 13:00 15 T mbuluar me re Shi: 3 % Era: 4 m/s 14:00 15 T mbuluar me re Shi: 4 % Era: 4 m/s 15:00 14 Shi i leht Shi: 24 % Era: 3 m/s Vranesirat gjat dits parashihen t sjellin reshje shiu, ndersa n disa zona t kufizuara parashihen mundesit pr shkarkime rrufesh. Klima e Kosovs ka lidhje me pozitn gjeografike t saj. Ju ftojm t klikoni dhe t na shkruani sa her q ju mendoni se duhet. Klima e Kosovs ka lidhje me pozitn gjeografike t saj. SYRI.net sht agjencia m e madhe e lajmeve n Shqipri, q brenda nj kohe t shkurtr sht kthyer n lider t informacionit. Era Temperatura m t ulta nga vlerat mesatare pritet t jen gjat javs s par t muajit maj, si dhe t reshura shiu, kryesisht orve t pasdites, raporton Express. Shteti i vogl i Gjirit prodhon nga 2.4 milion deri n 2.67 milion fui naft n dit dhe eksporton rreth 1.7 milion fui n dit. Falimenton edhe nj tjetr bank e madhe amerikane, A jeni ju nj njeri pasiv? N SYRI.net do t gjeni opinionist m me emr n vendin ton, investigime dhe lajme q nuk do ti gjeni diku tjetr. Postimi i plot: Parashikimi i Motit pr pes dit (1-5 maj-2023)! MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. Komuna e Prishtins ndalon shrbimin e ujit n shishe plastike! Sipas IHK-s ky do t jet parashikimi i motit pr pes dit (1-5 maj-2023). E merkur. fax.al i organizon, grumbullon, bn rangimin dhe prezanton prmbajtjet e faqeve tjera n prputhje me normat ligjore dhe morale. N javn e dyt, temperaturat mund t shnojn rritje Parashikimi i motit 29 Prill 2023 Sipas MeteoAlb, deri n mesdit, pjesrisht vendi yn do t jet n dominimin e intervaleve me kthjellime t cilat m t dukshme do t jen n Ultsirn Perndimore. Pr kto shenja t horoskopit, ky muaj do t sjell dit t vshtira, 5 kshilla t rndsishme pr t shmangur infeksionet e traktit urinar, U evakuuan nga Sudani, MPJ e Maqedonis s Veriut: Familja prej 8 antarsh n gjendje t mir shndetsore, Kam dika pr t thn, Olta Gixhari: Un do prish dasmn e Luizit dhe Kiars (VIDEO), Francezt kundr reforms s pensioneve, protest n Ditn e Puntorve, Ukraina: Forcat ruse prgatiten pr evakuimin e mundshm t Zaporizhia, Hungaria del kundr Ukrains: Kemi paguar nj mim t lart pr luftn. sherbimi, lexuesi yne aty mund te informohet per lajmet lidhur me ndryshimet Er NE nga 15 deri n 30 km/o. T dieln parashihet mot kryesisht i ngjashm, por me rritje t lehta t temperaturave n vlerat e mesdits./Arbresh.info/. Ballabani, Barileva, Besia, Brnica e Eprme, Brnica e Poshtme, Busia, agllavica, Dabisheci, Dragoci, Drenoci, Gllogovica, Grashtica, Hajkobilla, Hajvalia, Keekolla, Koliqi, Kolovica, Kukavica, Lebana, Llukari, Makoci, Mareci, Matiani, Mramori, Nnt Jugoviqt, Nisheci, Orlloviqi, Prapashtica, Prugoci, Radasheci, Rimanishti, Sinidoli, Siqeva, Slivova, Sofalia, Sharbani, Shashkoci, Tenezhdolli, Truda, Vranidolli, Zllashi, Zllatari, 2020 MotiJavor.comNe bashkepunim me institutin norvegjez yr.no. Vransirat n viset malore Parashikimi i motit pr javn e par t majit. Informohuni rreth motit ne 37 qytetet te Kosoves. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs ka njoftuar se n pes ditt e ardhshme do t ket mot t ndryshueshm. T hnn, vransirat n viset malore parashihen t sjellin riga t dobta shiu. Sips njoftimit, diell Territori Shqiptar do t jet prgjat gjith dits me alternime kthjellimesh dhe vransirash t shpeshta. E mart- Mot i vrant dhe me intervale me diell. Edhe t dieln Rritje t temperaturave n mesdit. Njoftimi i plot: 29.04 Kryesisht me vransira Shi e temperatura m t ulta, moti pr dy javt e par t majit Temperatura m t ulta nga vlerat mesatare pritet t jen gjat javs s par t muajit maj, si dhe t reshura shiu, kryesisht orve t Dita e sotme n vendin ton do t jet me vransira si dhe intervale t shkurtra me diell, gjat mbrmjes pritet t ket edhe reshje t shiut. Shqiperi; Kosove; Maqedoni; Trojet; Moti ne Kosove. 1 Maj 2023 Parashikimi i moti pr ditn e hn n Mal t Zi do t mbaj me diell e pjesrisht me re n pjesn e par t dits. Cilsia e ajrit nn kto kushte t motit t ndryshueshm, me qarkullim t mir ajror, do t jet kryesisht n vlera t pranueshme dhe t mira. Sot n vendin ton do t mbaj moti i ngjashm me t shtuns, mirpo do t ket rritje t temperaturave n vlerat e mesdits. Lajmet n SYRI.net jan prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa nj komunikim t mparshm me redaksin. 30.04.2023 Situata meteorologjike Dita e sotme do t karakterizohet kryesisht nga vransira mesatare deri t dendura dhe reshje t pakta n veri dhe veriperndim. Vransirat do t shoqrohen me reshje shiu me intensitet t ult deri mesatar n formn e shtrngatave dhe stuhive shoqruar me shkarkesa elektrike. Merrni lajmet m t fundit nga SYRI.net n do moment dhe kudo q t jeni. Pasdite kryesisht n pjest veriore do t ket kushte Deri n mesdit, pjesrisht vendi yn do t jet n dominimin e intervaleve me kthjellime t cilat m t dukshme do t jen n ultsirn perndimore. Banka dhe Financa Gjakov Pozita te lira: 1 4 dit t mbetura M shum . albeu.com. Saktesia ne parashikimin e motit [emailprotected]. Ndrsa nga ort e vona t pasdites dhe mbrmjes priten reshje shiu. Sipas IHMK-s, t hnn do t ket mot kryesisht t vrant dhe me reshje shiu. Cloudflare Ray ID: 7c08fc9b9fff00bb Feels Like: 53 F Forecast: 52 / 47 F Wind: 1 mph from Northeast Upcoming 5 hours See more hour-by-hour weather Forecast for the next 48 hours Diell dhe vransira t cilat npr vende t izoluara mund t sjellin riga Sot n vendin ton parashihet se do t mbaj moti i ngjashm me t shtuns, mirpo do t ket rritje t temperaturave n vlerat e mesdits. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs bn t ditur se sot do t mbaj mot me diell dhe pjesrisht i vrant. shqipe me miliona vizita ne muaj per parashikimin e motit. 2003 - document.write(new Date().getFullYear()) Albeu Online Media. Na ndjekni Shperndaje Moti n Itali pr 10 dit n do qytet Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Velipoj per 10 dite. E shtuna kyesisht me vransira e riga lokale shiu Instituti Hidrometeorologjik i Kosovs ka njoftuar se t shtunn dhe t dieln do t mbajte mot kryesisht me diell. [emailprotected]. Lexoni m shum ktu. . Diell dhe vransira t cilat npr Gjat dits s sotme (e diel) parashihet t mbaj mot i ngjashm me ditn e shtun, por pritet me rritje t lehta t temperaturave n vlerat e mesdits. Vendbanimet ne Malisheve Kt njoftim, Prishtina Weather e ka br prmes nj Java e par e majit me mot t ndryshueshm, vransira, diell e shi kohpaskohe. Me or. Nse dshironi q ta reklamoni biznesin tuaj n motilokal.com, ather drgojeni krkesn tuaj n Shtrirja n gjersin e mesme gjeografike, klima e Kosovs varet nga sasia e nxehtsis q vjen nga Dielli, afrsia e detit Adriatik, lugina e Vardarit, hapja ndaj veriut, lartsia mbidetare mbi 400 m, shtrirja e maleve t larta n perndim, jug e veri dhe e maleve t ulta e t mesme n lindje e juglindje. 23 Prill. MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere. 30.04.2023 Situata meteorologjike n javn e par t majit nuk po pritet t stabilizohet. Moti n Elbasan Moti n Durrs Moti n Vlor Moti n Tiran Moti n Shkodr Moti n Sarand Moti n Pogradec Moti n Peshkopi Moti n Kuks Moti n Kor Moti n Gjirokastr Moti n . Parashikimi i Motit pr pes dit (1-5 maj-2023)! Malet periferike kan pozit skajore n form vargmalesh dhe malesh t veuara.Malet qendrore jan m t ulta, zn m pak siprfaqe dhe shtrihen n territorin e Kosovs. Shtypja atmosferike luhatet kryesish prreth vlerave normale. Sipas IHMK-s, n disa vende malore kto vransira pritet t sjellin edhe riga shiu me intensitet Pr t shtunn n Kosov parashikohet t mbaj mot me vransira t shpeshta dhe intervale t shkurta me diell, ku pritet t ket reshje lokale shiu kryesisht gjat orve t pasdites, Meteo Kosova. 10 likes, 0 comments - Sharr Travel (@sharr_travel) on Instagram: "Oferta fundjavs n Divjak, Berat dhe Tiran Nisja do t premte, kthimi t dielen . Era. E hn- Mot i vrant dhe me intervale me diell.Vransirat n viset malore parashihen t sjellin riga t dobta shiu.

Is South Central Correctional Facility On Lockdown?, Articles M

moti ne kosove per 10 dite te ardhshme